DATE: sobota 31.08.2024
VENUE: náměstí. 1. Máje, Chomutov
REGISTRATION: online do neděle 25.08.2024 (v případě zájmu o triko je nutné se registrovat do 31.07.2024)
MORE INFORMATION: http://www.chomutovskypulmaraton.cz/
START ZÁVODU
hlavní závod a Kamencový okruh 11:00 hod.
děti do 15 let od 14:00 hod.
PREZENTACE A REGISTRACE
dospělí a Kamencový okruh 8:00 – 10:30 hod – registrace pouze online
děti do 15 let 11:00 – 13:30 hod – možnost registrace na místě
Závodní kancelář, nám. 1. Máje Chomutov
STARTOVNÉ
Půlmaraton | muži, ženy | junioři/rky |
do 31.05.2024 | 450 Kč | 150 Kč |
od 01.06. do 31.07.2024 | 550 Kč | 150 Kč |
od 01.08. do 25.08.2024 | 650 Kč | 200 Kč |
Kamencový okruh | muži, ženy | dorost, junioři/rky |
do 31.05.2024 | 350 Kč | 150 Kč |
od 01.06. do 31.07.2024 | 450 Kč | 150 Kč |
od 01.08. do 25.08.2024 | 550 Kč | 200 Kč |
Relays | 3-členná štafeta |
do 31.05.2024 | 1 000 Kč |
od 01.06. do 31.07.2024 | 1 300 Kč |
od 01.08. do 25.08.2024 | 1 600 Kč |
Dětské závody 2010 a mladší | 100m, 270m, 540m, 810m |
do 25.08.2024 | 50 Kč |
na místě | 100 Kč |
TRIKA, TÍLKA A ČELENKY
V případě zájmu o triko je nutné se registrovat do 31.07.2024.
Cena trika: 350,- Kč
Cena tílka: 350,- Kč
čelenka v hodnotě 199,-Kč ZDARMA ke každému startovnému
čelenky obdrží i každý člen štafety
ROZPIS KATEGORIÍ
Hlavní závod (21 km):
Junioři, juniorky 2009-2006 (2006 a mladší pouze s doloženým souhlasem zákonného zástupce)
Muži, ženy do 39 let 2005-1985
Muži, ženy 40-49 let 1984-1975
Muži, ženy 50-59 let 1974-1965
Muži, ženy 60-69 let 1964-1955
Muži, ženy nad 70 let 1954 a starší
Kamencový okruh (7,5 km):
Dorostenky 2009-2008
Dorostenci 2009-2008
Juniorky 2007-2006
Junioři 2007-2006
Muži, ženy 2005 a starší
Dětské závody:
100 m Chlapci, dívky 2021 a mladší
270 m Chlapci, dívky 2020
270 m Chlapci, dívky 2019-2018
270 m Chlapci, dívky 2017-2016
540 m Chlapci, dívky 2015-2014
810 m Chlapci, dívky 2013-2012
810 m Chlapci, dívky 2011-2010
Štafety:
3 – členná štafeta do 120 let – 21 km (6 km + 8 km + 7 km)
3 – členná štafeta nad 120 let – 21 km (6 km + 8 km + 7 km)
DODATEČNÉ INFORMACE
Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu časového sledu jednotlivých běhů. Závodí se podle pravidel atletiky a propozic tohoto závodu. Každý závodník běží na vlastní nebezpečí, za platnou lékařskou prohlídku odpovídá vysílající klub/závodník.
U štafet se sčítá věk všech tří běžců, bez rozdílu pohlaví.
K dispozici úschovna, šatny.
Doprovodný program viz. web závodu a událost na Facebooku.
Ve startovném pro účastníky v hlavním závodě zahrnuto občerstvení v cíli a na trati (ovoce, voda, iontový nápoj), účastnická medaile. Pro dětské kategorie občerstvení a nápoj po doběhu závodu včetně malého dárku.
Počet registrací na místě v den závodu bude omezený, proto žádáme všechny zájemce o start v závodě o registraci a platbu předem. Startovné se v případě neúčasti nevrací. Po provedení registrace obdržíte e-mail s informacemi k platbě.
Samozřejmostí jsou fotografie z průběhu závodu
První tři místa v kategorii budou vyhlašována.
Individual
Relays
-
Surname First name Year of birth M/F Track Category Club (or city) Country Paid St. number Andresová Lenka 1967 F A: 21 km Ženy 50 – 59 let Hardcross Chomutov CZE YES Arnoldová Michaela 1983 F A: 21 km Ženy 40 – 49 let Chomutov CZE YES Aschenbrenner František 1987 M A: 21 km Muži do 39 let Kryrský Maratónec CZE YES Aschenbrenner František 2018 M E: 270 m Chlapci 2018-2019 Kryrský Maratónec CZE YES Babovič Pavel 1998 M A: 21 km Muži do 39 let Chomutov CZE YES Balcarová Lucia 1984 F A: 21 km Ženy 40 – 49 let Jirkov CZE YES Baran Frantisek 1965 M A: 21 km Muži 50 – 59 let Most CZE YES Bašek Petr 1979 M A: 21 km Muži 40 – 49 let Chomutov CZE YES Beranová Jana 1977 F B: 7.5 km Ženy BK Louny CZE YES Binderová Kristýna 1996 F A: 21 km Ženy do 39 let Chomutov CZE YES Bitzanová Julie 2013 F C: 810 m Dívky 2012-2013 AK Louny CZE YES Buňatová Kateřina 1978 F A: 21 km Ženy 40 – 49 let Sweep Ultimate Gym CZE YES Bystřická Kamila 1991 F B: 7.5 km Ženy Jirkov CZE YES Cave-Ayland Sofia 2020 F E: 270 m Dívky 2020 Chomutov CZE YES Černý Michal 1985 M A: 21 km Muži do 39 let Sporťáci Žatec CZE YES Červená Tereza 2011 F C: 810 m Dívky 2010-2011 TJ VTŽ Chomutov CZE YES Červenka Lucie 1994 F A: 21 km Ženy do 39 let Běžci Chomutov CZE YES Chmel David 1981 M A: 21 km Muži 40 – 49 let Jirkov CZE YES Daniel Ihracký 1996 M A: 21 km Muži do 39 let Ros Czech s. r. o CZE YES Drábková Ester Lilly 2016 F E: 270 m Dívky 2016-2017 Chomutov CZE YES Drozdková Kateřina 1980 F B: 7.5 km Ženy Údlice CZE YES Eliška Holubová 2013 F C: 810 m Dívky 2012-2013 VTŽ Chomutov CZE Erik Procházka 2018 M E: 270 m Chlapci 2018-2019 Spacio Gang CZE YES Fara Petr 1967 M A: 21 km Muži 50 – 59 let Chomutov CZE YES Fiala Roman 2004 M A: 21 km Muži do 39 let Chomutov CZE YES Ficker Alexandr 1987 M A: 21 km Muži do 39 let Chomutov CZE YES Ficker Benedikt 2021 M F: 100 m Chlapci 2021 a mladší Chomutov CZE YES Fickerová Zoe 2019 F E: 270 m Dívky 2018-2019 Chomutov CZE YES Fidler Martin 1981 M A: 21 km Muži 40 – 49 let Čistá CZE Filip Doležal 2001 M A: 21 km Muži do 39 let Kadaň CZE YES Filipová Olga 1978 F A: 21 km Ženy 40 – 49 let Chomutov CZE YES Fišrová Pavla 1987 F B: 7.5 km Ženy Orasín CZE YES Gabriela Pleskotová 1980 F A: 21 km Ženy 40 – 49 let Cheb CZE YES Gregorová Kristýna 2018 F E: 270 m Dívky 2018-2019 Triatlet Karlovy Vary CZE Grossmanová Gabriela 1981 F A: 21 km Ženy 40 – 49 let Bílinská (j)Elita CZE YES Hennlichová Jana 1972 F B: 7.5 km Ženy Chomutov CZE YES Hlobil Petr 2019 M E: 270 m Chlapci 2018-2019 Chomutov CZE YES Holý Jan 2009 M B: 7.5 km Dorostenci Chomutov CZE YES Holý Jan 1975 M A: 21 km Muži 40 – 49 let Chomutov CZE YES Horák Ladislav 1997 M A: 21 km Muži do 39 let Praha CZE YES Horna Tomáš 1988 M B: 7.5 km Muži Jirkov CZE YES Houskova Jitka 1993 F B: 7.5 km Ženy Aireyewear CZE YES Hřích Jan 2003 M A: 21 km Muži do 39 let Louny CZE YES Jakub Hospodka 1982 M A: 21 km Muži 40 – 49 let Sudemel CZE YES Janáková Nikola 1989 F A: 21 km Ženy do 39 let K&P + Běžci Chomutov CZE YES Jandura František 1994 M A: 21 km Muži do 39 let Most CZE YES Janík Olda 1984 M A: 21 km Muži 40 – 49 let Čeradice CZE YES Jitka Šemberová 1981 F B: 7.5 km Ženy Chomutov CZE YES Juračka Michal 2013 M C: 810 m Chlapci 2012-2013 Strupčice CZE YES Kačenak Daniel 1972 M A: 21 km Muži 50 – 59 let Chmelači Žatec CZE YES Kadlecová Světlana 1967 F A: 21 km Ženy 50 – 59 let Klášterec nad Ohří CZE YES Kalčeva Renata 1974 F A: 21 km Ženy 50 – 59 let Chomutov CZE YES Karbulka Petr 1983 M A: 21 km Muži 40 – 49 let Jirkov CZE YES Karlík Fišrová Lída 1984 F A: 21 km Ženy 40 – 49 let BEEETHOVEN DC CHOMUTOV CZE YES Kedziorski Filip 2017 M E: 270 m Chlapci 2016-2017 Chomutov CZE YES Klímová Petra 1986 F A: 21 km Ženy do 39 let Běžci Chomutov CZE YES Kochlöfl Martin 1978 M A: 21 km Muži 40 – 49 let Chomutov CZE YES Kolesár David 1993 M A: 21 km Muži do 39 let Chomutov CZE YES Koller Daniel 1990 M A: 21 km Muži do 39 let Beham pro hospic Most CZE YES Kopfstein Vojtěch 2019 M E: 270 m Chlapci 2018-2019 Triatlet Karlovy Vary CZE YES Kopfsteinová Eliška 2018 F E: 270 m Dívky 2018-2019 Triatlet Karlovy Vary CZE YES Kopp Vojtěch 1992 M A: 21 km Muži do 39 let Klášterec nad Ohří CZE YES Koppová Dominika 1992 F A: 21 km Ženy do 39 let Klášterec nad Ohří CZE YES Kořánová Emma 2021 F F: 100 m Dívky 2021 a mladší Triatlet Karlovy Vary CZE Kořánová Ella 2017 F E: 270 m Dívky 2016-2017 Triatlet Karlovy Vary CZE Korpáš Jakub 2018 M E: 270 m Chlapci 2018-2019 Chomutov CZE YES Koutský Josef 1979 M A: 21 km Muži 40 – 49 let Chomutov CZE YES Křížová Milena 1959 F A: 21 km Ženy 60 – 69 let Klášterec nad Ohří CZE YES Kryštof Gärtner 2002 M A: 21 km Muži do 39 let Chomutov CZE YES Kučerová Michaela 2011 F C: 810 m Dívky 2010-2011 Chomutov CZE YES Lhoták Jiří 1990 M A: 21 km Muži do 39 let Chomutov CZE YES Lhotáková Lenka 1987 F B: 7.5 km Ženy Chomutov CZE YES Macek Jiří 1954 M B: 7.5 km Muži VTŽ Chomutov CZE YES Malý Lubomír 1967 M A: 21 km Muži 50 – 59 let Karlovy Vary CZE YES Maňák Luboš 1987 M A: 21 km Muži do 39 let Chomutov CZE YES Mareš Jan 2023 M F: 100 m Chlapci 2021 a mladší Chomutov CZE YES Martínek Jiří 1970 M B: 7.5 km Muži Jirkov CZE YES masek pavel 1979 M A: 21 km Muži 40 – 49 let hradec CZE YES Matějů Jana 1982 M B: 7.5 km Muži Matějáci z Lubné CZE YES Matějů Jana 1984 F B: 7.5 km Ženy Matějáci z Lubné CZE YES Matocha Martin 1973 M A: 21 km Muži 50 – 59 let Jirkov CZE YES Matušková Hana 1977 F B: 7.5 km Ženy Chomutov CZE YES Mejstřík Petr 1977 M A: 21 km Muži 40 – 49 let Khaki brains CZE YES Melzer Marek 1993 M A: 21 km Muži do 39 let Jirkov CZE YES Mergl Jan 2020 M E: 270 m Chlapci 2020 Chomutov CZE YES Mergl Jakub 2022 M F: 100 m Chlapci 2021 a mladší Chomutov CZE YES Moravec Luděk 1973 M B: 7.5 km Muži Chomutov CZE YES Natálie Krajánková 2007 F B: 7.5 km Juniorky Březno u Chomutova CZE YES Nedvěd Mikuláš 2008 M B: 7.5 km Dorostenci Chomutov CZE YES Nedvěd Mikuláš 1977 M B: 7.5 km Muži Chomutov CZE YES Nováčková Lily 2018 F E: 270 m Dívky 2018-2019 Orasín CZE YES Nováčková Alex 2019 F E: 270 m Dívky 2018-2019 Orasín CZE YES Oelmann Rico 1972 M A: 21 km Muži 50 – 59 let Marienberg GER YES Oelmann Rico 1972 M A: 21 km Muži 50 – 59 let Marienberg GER Olajcova Renata 1974 F B: 7.5 km Ženy Chmeláči Žatec CZE YES Olajec Petr 1974 M A: 21 km Muži 50 – 59 let Chmeláči Žatec CZE YES Ondráček Martin 1984 M A: 21 km Muži 40 – 49 let Karlovy Vary CZE YES Pasztor Zoltán 1986 M A: 21 km Muži do 39 let Chomutov CZE YES Payerová Lenka 1969 F B: 7.5 km Ženy Chomutov CZE YES Pecháčková Veronika 1998 F A: 21 km Ženy do 39 let Chomutov CZE YES Pecháčková Kateřina 2000 F A: 21 km Ženy do 39 let Louny CZE YES Pelešková Pavla 1984 F B: 7.5 km Ženy Chomutov CZE YES Penk Petr 1973 M A: 21 km Muži 50 – 59 let Běžci Chomutov CZE YES Penk Ondřej 2006 M A: 21 km Junioři Zelená CZE YES Penková Klára 1978 F A: 21 km Ženy 40 – 49 let Běžci Chomutov CZE YES Pesničák Jan 1979 M B: 7.5 km Muži Jablonec nad nisou CZE YES Pesničáková Květa 1989 F B: 7.5 km Ženy Jablonec nad nisou CZE YES Petřík Vít 1993 M A: 21 km Muži do 39 let Trmice CZE YES Pivovarová Karin 2012 F C: 810 m Dívky 2012-2013 Chomutov CZE YES Pizová Eva 2014 F D: 540 m Dívky 2014-2015 TJ VTŽ Chomutov CZE YES Podrazilová Jana 1985 F A: 21 km Ženy do 39 let Chomutov CZE YES Poláková Amálie 2017 F E: 270 m Dívky 2016-2017 Triatlet Karlovy Vary CZE Polanský Petr 1974 M A: 21 km Muži 50 – 59 let Most CZE YES Porcalová Veronika 1991 F A: 21 km Ženy do 39 let Chomutov CZE YES Procházková Jana 1988 F B: 7.5 km Ženy Praha CZE YES Puška Denis 1996 M A: 21 km Muži do 39 let Chomutov CZE YES Reichmannová Eliška 1993 F A: 21 km Ženy do 39 let Praha CZE YES Roman Varga 1972 M A: 21 km Muži 50 – 59 let Jirkov CZE YES Růžková Šárka 1977 F B: 7.5 km Ženy Údlice CZE YES Růžková Alena 2010 F B: 7.5 km Dorostenky Údlice CZE YES Rychetský Stanislav 1993 M A: 21 km Muži do 39 let Spořice CZE YES Šafařík Štěpán 2018 M E: 270 m Chlapci 2018-2019 Chomutov CZE YES Salamánková Iva 2004 F B: 7.5 km Ženy Chomutov CZE YES Salamánková Eva 2004 F B: 7.5 km Ženy Chomutov CZE YES Schubert Martin 1984 M B: 7.5 km Muži StarGym Most CZE YES Šedivý Kamil 1984 M A: 21 km Muži 40 – 49 let Praha CZE YES Segl Jaroslav 1963 M A: 21 km Muži 60 – 69 let Kl sport Most CZE Šindelář Jiří 2014 M D: 540 m Chlapci 2014-2015 Jirkov CZE YES Šiška Dušan 1983 M A: 21 km Muži 40 – 49 let Chomutov CZE Skála Adam 2020 M E: 270 m Chlapci 2020 Karlovy Vary CZE YES Skálová Adéla 2016 F E: 270 m Dívky 2016-2017 Triatlet Karlovy Vary CZE YES Skopalová Eliška 2016 F E: 270 m Dívky 2016-2017 Chomutov CZE YES Šlaj Josef 1997 M A: 21 km Muži do 39 let Jirkov FLZJ CZE YES Smilov Štěpánka 2020 F E: 270 m Dívky 2020 Chomutov CZE YES Smítková Valerie 2021 F F: 100 m Dívky 2021 a mladší Chomutov CZE YES Sobotková Alena 1973 F B: 7.5 km Ženy Chomutov CZE YES Stanečková Michaela 1984 F B: 7.5 km Ženy Chomutov CZE YES Štědronská Adéla 2020 F E: 270 m Dívky 2020 Louny CZE YES Štědronský Vilém 2023 M F: 100 m Chlapci 2021 a mladší Louny CZE YES Štejnarová Jaroslava 1968 F A: 21 km Ženy 50 – 59 let Jirkov CZE YES Šťovíček Petr 1975 M A: 21 km Muži 40 – 49 let Most CZE YES Štrencl Michal 1981 M A: 21 km Muži 40 – 49 let Budyně nad Ohří CZE YES Sulanská Ilona 1964 F B: 7.5 km Ženy Vysoká Pec CZE YES Sulanský Vojta 1994 M A: 21 km Muži do 39 let Vysoká Pec CZE YES Svoboda Vít 1979 M A: 21 km Muži 40 – 49 let GW Moves CZE YES Tichá Eva 1988 F A: 21 km Ženy do 39 let BEETHOVEN D.C. Chomutov CZE YES Tokar Olena 1998 F A: 21 km Ženy do 39 let Chomutov UKR YES Tomáš Šimon 2019 M E: 270 m Chlapci 2018-2019 Jirkov CZE YES Tóthová Kamila 1978 F B: 7.5 km Ženy Sweep ultimate gym CZE YES Václav Motezík 1982 M A: 21 km Muži 40 – 49 let Motejzíkovi CZE YES Vágner Jan 1984 M A: 21 km Muži 40 – 49 let Fitness Zimák Most CZE YES Vaněk Jan 1961 M A: 21 km Muži 60 – 69 let Běžci Chomutov – RD Vinařice CZE Vávrů Ivana 1988 F A: 21 km Ženy do 39 let sokotime.cz CZE YES Vávrů Liliana 2019 F E: 270 m Dívky 2018-2019 sokotime.cz CZE YES Vávrů Jasmína 2021 F F: 100 m Dívky 2021 a mladší sokotime.cz CZE YES Vávrů Augustýn 2015 M D: 540 m Chlapci 2014-2015 TJ VTŽ Chomutov CZE YES Vavrušková Blanka 1970 F B: 7.5 km Ženy Chomutov CZE YES Viktor Procházka 1981 M A: 21 km Muži 40 – 49 let Spacio Gang CZE YES Višová Adéla 1999 F A: 21 km Ženy do 39 let Chomutov CZE YES Vítková Zuzana 1962 F A: 21 km Ženy 60 – 69 let Rozběháme Most CZE YES Vlasák Ondřej 2013 M C: 810 m Chlapci 2012-2013 VTŽ Chomutov CZE YES Vlasáková Tereza 2007 F B: 7.5 km Juniorky Slavie Chomutov CZE YES Vodrážková Petra 1980 F B: 7.5 km Ženy Chomutov CZE YES Vránová Nikol 2018 F E: 270 m Dívky 2018-2019 Chomutov CZE YES Wittman Arnošt 1984 M B: 7.5 km Muži Jirkov CZE YES Wittmanová Michaela 1986 F B: 7.5 km Ženy Jirkov CZE YES Zenk Tomáš 1979 M A: 21 km Muži 40 – 49 let Teplice CZE YES Zenková Denisa 1983 F A: 21 km Ženy 40 – 49 let Teplice CZE YES Zuzana Kociánová 2017 F E: 270 m Dívky 2016-2017 Chomutov CZE YES -
Tým Country 1. úsek 2. úsek 3. úsek Category Paid St. number 2 Č.RACI a OZDOBA CZE Malý Michal, 1986 Malá Aneta, 1990 Grohol Jiří, 1993 do 120 let YES AK Louny CZE Mencl Lukáš, 2010 Smetana Matěj, 2009 Suchá Šárka, 2010 do 120 let YES Beethoven D.C CZE Ledvinková Karolína, 2004 Svobodová Alice, 1999 Fric Adam, 2006 do 120 let YES Beethoven PAE CZE Češka Petr, 2000 Štejnarová Alexandra, 2000 Francová Eliška, 2005 do 120 let YES Beethoven SAN CZE Krsteva Sofie, 2006 Barantalová Adriana, 2004 Bušovská Nela, 2000 do 120 let YES Chomutov CZE Splitková Laura, 1995 Rusňák Václav, 1986 Knotte Lukáš, 1978 do 120 let YES Chomutov+Omlenička CZE Titl Jaroslav, 1997 Stočes Václav, 1988 Stočesová Andrea, 1988 do 120 let YES Co nám zbejvá CZE Smítka Petr, 1984 Smítková Veronika, 1991 Kadlecová Martina, 1990 do 120 let YES Lenoběžky CZE Seidlová Martina, 1976 Červenková Michaela, 1981 Plášilová Jindřiška, 1975 nad 120 let YES Logistika Benteler CZE Gromanová Růžena, 1985 Vaňha Lukáš, 1992 Čanecká Jana, 1991 do 120 let YES Louny CZE Novotný Zdeněk, 1996 Juran Jakub, 1997 Krobová Natálie, 2000 do 120 let YES Road_runners CZE Stumpf Michal, 1980 Lázna Martin, 1993 Štajnc Pavel, 1984 do 120 let YES ŠuKaBam runners CZE Karhan Josef, 1987 Šulc Jiří, 1980 Bamburák Lukáš, 1987 do 120 let YES SWEEP Ultimate GYM CZE Buňatová Kateřina, 1978 Kirchner Tereza, 1987 Kopecká Markéta, 1977 nad 120 let YES Tři sestry a Švára CZE Nítková Lenka, 1971 Štejnar Radek, 1967 Juračková Marta, 1975 nad 120 let YES
Změny / opravu údajů nám napište na info@sokotime.cz.