Nachname | Vorname | Geburtsjahr | M/W | Strecke | Kategorie | Klub (oder Stadt) | Land | Zahlung |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Altschul | Pavel | 1976 | M | A: 10 km | Muži 40 - 49 let | SK Dolní Rychnov | CZE | JA |
Altschul | David | 2011 | M | C: 1 365 m | M 12-13 Jahren | SK Dolní Rychnov | CZE | JA |
Altschul | Adam | 2016 | M | E: 455 m | Mladší přípravka H | SK Dolní Rychnov | CZE | JA |
Altschulová | Lenka | 1977 | W | B: 3 km | Ženy nad 35 let | SK Dolní Rychnov | CZE | JA |
Andršová | Zora | 2020 | W | F: 250 m | Předškolačky | SC Start Karlovy Vary | CZE | JA |
Bača | Ladislav | 2018 | M | F: 250 m | Nejmladší přípravka H | SC Start Karlovy Vary | CZE | JA |
Balog | Daniel | 2011 | M | C: 1 365 m | M 12-13 Jahren | SK Dolní Rychnov | CZE | JA |
Beňa | Magdalena | 2018 | W | F: 250 m | Nejmladší přípravka D | Atletika Ostrov | CZE | während der Präsentation |
Benda | Vladimír | 2011 | M | C: 1 365 m | M 12-13 Jahren | Triatlet Karlovy Vary | CZE | JA |
Benda | Matěj | 2017 | M | F: 250 m | Nejmladší přípravka H | Triatlet Karlovy Vary | CZE | JA |
Bendová | Anna | 2014 | W | D: 910 m | Starší přípravka D | Triatlet Karlovy Vary | CZE | JA |
Bidláková | Natálie | 2016 | W | E: 455 m | Mladší přípravka D | Triatlet Karlovy Vary | CZE | während der Präsentation |
Bílková | Anežka | 2015 | W | E: 455 m | Mladší přípravka D | LK Pernink | CZE | JA |
Brňovjak | Miloslav | 2015 | M | E: 455 m | Mladší přípravka H | AC Mariánské Lázně | CZE | JA |
Brňovjaková | Šárka | 2014 | W | D: 910 m | Starší přípravka D | AC Mariánské Lázně | CZE | JA |
Brož | Milan | 1982 | M | A: 10 km | Muži 40 - 49 let | Aš | CZE | JA |
Cabajová | Marie | 2018 | W | F: 250 m | Nejmladší přípravka D | SC Start Karlovy Vary | CZE | JA |
Cabajová | Terezie | 2021 | W | F: 250 m | Předškolačky | SC Start Karlovy Vary | CZE | JA |
Čekan | Vojtěch | 2013 | M | D: 910 m | Starší přípravka H | Atletika Ostrov | CZE | während der Präsentation |
Čekan | Pavel | 1983 | M | A: 10 km | Muži 40 - 49 let | Bike a běh Ostrov | CZE | JA |
Černok | Jakub | 2012 | M | C: 1 365 m | M 12-13 Jahren | Bochov | CZE | JA |
Černoková | Kamila | 2014 | W | D: 910 m | Starší přípravka D | Triatlet Karlovy Vary | CZE | JA |
Chaloupek | Šimon | 2014 | M | D: 910 m | Starší přípravka H | Triatlet Karlovy Vary | CZE | JA |
Chán | Tom | 2015 | M | E: 455 m | Mladší přípravka H | Atletika Ostrov | CZE | während der Präsentation |
Chlapovičová | Adéla | 2012 | W | C: 1 365 m | W 12-13 Jahren | Atletika Ostrov | CZE | während der Präsentation |
Chomát | Marek | 2015 | M | E: 455 m | Mladší přípravka H | Atletika Ostrov | CZE | während der Präsentation |
Cimbalová | Petra | 1980 | W | A: 10 km | Ženy 35 - 49 let | ŠBV | CZE | JA |
Cimerman | Ladislav | 1964 | M | A: 10 km | Muži nad 60 let | Litvínov | CZE | JA |
Dankanics | Ladislav | 2013 | M | D: 910 m | Starší přípravka H | Karlovy Vary | CZE | JA |
Dankanicsová | Stela | 2019 | W | F: 250 m | Předškolačky | Triatlet Karlovy Vary | CZE | JA |
Dědičová | Daniela | 1983 | W | A: 10 km | Ženy 35 - 49 let | Rozběhnito.cz | CZE | JA |
Dědičová | Daniela | 1983 | W | A: 10 km | Ženy 35 - 49 let | Rozběhnito.cz | CZE | JA |
Dibelková | Isabell | 2012 | W | C: 1 365 m | W 12-13 Jahren | BK Ostrov | CZE | JA |
Dibelková | Isabell | 2012 | W | B: 3 km | Dorostenky | BK Ostrov | CZE | JA |
Dicá | Vkadimír | 1960 | M | A: 10 km | Muži nad 60 let | TJ Slavoj Bečov nad.T. | CZE | JA |
Dragoun | Martin | 2021 | M | F: 250 m | Předškoláci | SC Start Karlovy Vary | CZE | JA |
Drožová | Magdalena | 2014 | W | D: 910 m | Starší přípravka D | Atletika Ostrov | CZE | während der Präsentation |
Dufková | Kristýna | 2016 | W | E: 455 m | Mladší přípravka D | Atletika Ostrov | CZE | während der Präsentation |
Dutková | Lenka | 1982 | W | A: 10 km | Ženy 35 - 49 let | ŠBV | CZE | JA |
Dvořák | Leo | 2013 | M | D: 910 m | Starší přípravka H | SC Start Karlovy Vary | CZE | JA |
Dvořák | Michael | 2015 | M | E: 455 m | Mladší přípravka H | SC Start Karlovy Vary | CZE | JA |
Džubarová | Nela | 2011 | W | C: 1 365 m | W 12-13 Jahren | Bochov | CZE | JA |
Erben | Daniel | 2020 | M | F: 250 m | Předškoláci | BKP Vary | CZE | JA |
Fišer | Adam | 2010 | M | B: 3 km | Dorostenci | Triatlet Karlovy Vary | CZE | JA |
Fousová | Eva | 1982 | W | A: 10 km | Ženy 35 - 49 let | Bike a běh Ostrov | CZE | JA |
Gaubeová | Eva | 1985 | W | B: 3 km | Ženy nad 35 let | Meziboří | CZE | während der Präsentation |
Girga | Anton | 2019 | M | F: 250 m | Předškoláci | Atletika Ostrov | CZE | während der Präsentation |
Gitterová | Lucie | 2002 | W | A: 10 km | Ženy do 34 let | Královské poříčí | CZE | JA |
Gráf | Mikuláš | 2014 | M | D: 910 m | Starší přípravka H | Triatlet Karlovy Vary | CZE | JA |
Gregorová | Kristýna | 2018 | W | F: 250 m | Nejmladší přípravka D | Triatlet Karlovy Vary | CZE | JA |
Gutwirtová | Petra | 1987 | W | B: 3 km | Ženy nad 35 let | Karlovy Vary | CZE | JA |
Habart | Jiří | 1983 | M | A: 10 km | Muži 40 - 49 let | BKP Vary | CZE | JA |
Halaj | Milan | 1973 | M | A: 10 km | Muži 50 - 59 let | Nejdek | CZE | während der Präsentation |
Hanková | Klára | 2011 | W | C: 1 365 m | W 12-13 Jahren | SC Start Karlovy Vary | CZE | während der Präsentation |
Havlíček | Michal | 1971 | M | B: 3 km | Muži nad 50 let | ACES Team Karlovy Vary | CZE | JA |
Heiserová | Hanka | 1974 | W | A: 10 km | Ženy nad 50 let | ŠAK Chodov | CZE | JA |
Hejtmánková | Eva | 1963 | W | B: 3 km | Ženy nad 35 let | LK Abertamy | CZE | JA |
Heller | Jan Ondřej | 2019 | M | F: 250 m | Předškoláci | Karlovy Vary | CZE | JA |
Hergethová | Jana | 2014 | W | D: 910 m | Starší přípravka D | Triatlet Karlovy Vary | CZE | JA |
Hlušičková | Valerie | 2015 | W | E: 455 m | Mladší přípravka D | Atletika Ostrov | CZE | während der Präsentation |
Hoffman | Martin | 1984 | M | A: 10 km | Muži 40 - 49 let | Triatlet Karlovy Vary | CZE | JA |
Hofmannová | Lenka | 2013 | W | D: 910 m | Starší přípravka D | LK Abertamy | CZE | JA |
Hofmanová | Jitka | 1978 | W | A: 10 km | Ženy 35 - 49 let | ŠBV | CZE | JA |
Hrůza | František | 2011 | M | C: 1 365 m | M 12-13 Jahren | AC Mariánské Lázně | CZE | JA |
Hudáková | Anna | 2010 | W | C: 1 365 m | W 14-15 Jahren | SC Start Karlovy Vary | CZE | JA |
Hudáková | Ella | 2014 | W | D: 910 m | Starší přípravka D | SC Start Karlovy Vary | CZE | JA |
Hykš | Štěpán | 2016 | M | E: 455 m | Mladší přípravka H | SC Start Karlovy Vary | CZE | JA |
Hykš | Karel | 1975 | M | B: 3 km | Muži 40 - 49 let | SC Start Karlovy Vary | CZE | JA |
Hykšová | Amálie | 2014 | W | D: 910 m | Starší přípravka D | SC Start Karlovy Vary | CZE | JA |
Hylmarová | Adéla | 2012 | W | C: 1 365 m | W 12-13 Jahren | AC Mariánské Lázně | CZE | JA |
Hytych | Kryštof | 2009 | M | C: 1 365 m | M 14-15 Jahren | Triatlet Karlovy Vary | CZE | JA |
Illichová | Beata | 2015 | W | E: 455 m | Mladší přípravka D | SC Start Karlovy Vary | CZE | JA |
Janků | Stanislav | 1977 | M | A: 10 km | Muži 40 - 49 let | Svatava | CZE | JA |
Janků | Marie | 1980 | W | A: 10 km | Ženy 35 - 49 let | Svatava | CZE | JA |
John | ONDŘEJ | 2014 | M | D: 910 m | Starší přípravka H | ŠAK Chodov | CZE | JA |
John | Hynek | 2019 | M | F: 250 m | Předškoláci | ŠAK Chodov | CZE | JA |
Jungmann | Petr | 1966 | M | A: 10 km | Muži 50 - 59 let | Slavia K.Vary | CZE | JA |
Jungmannová | kateřina | 2008 | W | B: 3 km | Dorostenky | Triatlet Karlovy Vary | CZE | JA |
Jüptner | Zdeněk | 1973 | M | A: 10 km | Muži 50 - 59 let | Uskakademik | CZE | JA |
Jureková | Julie | 2012 | W | C: 1 365 m | W 12-13 Jahren | Atletika Ostrov | CZE | während der Präsentation |
Kahánek | Dominik | 2011 | M | C: 1 365 m | M 12-13 Jahren | AC Mariánské Lázně | CZE | JA |
Kakrda | Vlastimil | 1974 | M | A: 10 km | Muži 50 - 59 let | Karlovy Vary | CZE | JA |
Kasal | Jan | 1985 | M | A: 10 km | Muži do 39 let | AK Sokolov | CZE | JA |
Kasalová | Tereza | 2018 | W | F: 250 m | Nejmladší přípravka D | AK Sokolov | CZE | JA |
Kesl | Štěpán | 2020 | M | F: 250 m | Předškoláci | Triatlet Karlovy Vary | CZE | JA |
Keslová | Hana | 2018 | W | F: 250 m | Nejmladší přípravka D | Triatlet Karlovy Vary | CZE | JA |
Kolář | Karel | 1974 | M | A: 10 km | Muži 50 - 59 let | Chlum Svaté Maří | CZE | JA |
Kopfstein | Vojtěch | 2019 | M | F: 250 m | Předškoláci | Triatlet Karlovy Vary | CZE | JA |
Kořánová | Ella | 2017 | W | F: 250 m | Nejmladší přípravka D | Triatlet Karlovy Vary | CZE | JA |
Korellus | Jakub | 2011 | M | C: 1 365 m | M 12-13 Jahren | Triatlet Karlovy Vary | CZE | JA |
Korellus | Lukáš | 2009 | M | C: 1 365 m | M 14-15 Jahren | Triatlet Karlovy Vary | CZE | JA |
Korellus | Petr | 1979 | M | A: 10 km | Muži 40 - 49 let | Triatlet Karlovy Vary | CZE | JA |
Korellusová | Markéta | 1984 | W | A: 10 km | Ženy 35 - 49 let | Triatlet Karlovy Vary | CZE | JA |
Koutný | Vojta | 2013 | M | D: 910 m | Starší přípravka H | Ostrov | CZE | während der Präsentation |
Koutný | Jan | 1977 | M | B: 3 km | Muži 40 - 49 let | Ostrov | CZE | während der Präsentation |
Kožák | Tomáš | 2002 | M | A: 10 km | Muži do 39 let | SC Start Karlovy Vary | CZE | JA |
Kožák | Milan | 1965 | M | A: 10 km | Muži 50 - 59 let | SC Start Karlovy Vary | CZE | JA |
Kozel | Pavel | 2014 | M | D: 910 m | Starší přípravka H | ŠAK Chodov | CZE | während der Präsentation |
Královec | Jiří | 1957 | M | A: 10 km | Muži nad 60 let | AK Sokolov | CZE | JA |
Kraus | David | 2011 | M | C: 1 365 m | M 12-13 Jahren | SK Dolní Rychnov | CZE | JA |
Křenek | Tomáš | 2011 | M | C: 1 365 m | M 12-13 Jahren | SK Dolní Rychnov | CZE | JA |
Křenková | Jana | 1980 | W | B: 3 km | Ženy nad 35 let | SK Dolní Rychnov | CZE | JA |
Krieger | Pavel | 1959 | M | A: 10 km | Muži nad 60 let | AK Sokolov | CZE | JA |
Krieger | Martin | 1970 | M | A: 10 km | Muži 50 - 59 let | ŠBV | CZE | JA |
Kristenová | Nela | 2020 | W | F: 250 m | Předškolačky | SC Start Karlovy Vary | CZE | während der Präsentation |
Kristenová | Nela | 1987 | W | B: 3 km | Ženy nad 35 let | Karlovy Vary | CZE | während der Präsentation |
Křižan | Jan | 2013 | M | D: 910 m | Starší přípravka H | AC Mariánské Lázně | CZE | JA |
Křižanová | Kristýna | 2015 | W | E: 455 m | Mladší přípravka D | AC Mariánské Lázně | CZE | JA |
Krof | Petr | 2018 | M | F: 250 m | Nejmladší přípravka H | Atletika Ostrov | CZE | während der Präsentation |
Kropacek | Jan | 1973 | M | A: 10 km | Muži 50 - 59 let | Wolfnet.cz | CZE | JA |
Kropacek | Stepan | 2011 | M | A: 10 km | Muži do 39 let | Wolfnet.cz | CZE | JA |
Kubálek | Petr | 1975 | M | A: 10 km | Muži 40 - 49 let | BKP Vary | CZE | JA |
Kubálková | Vendula | 1993 | W | A: 10 km | Ženy do 34 let | BKP Vary | CZE | JA |
Kubálková | Adélka | 2020 | W | F: 250 m | Předškolačky | SC Start Karlovy Vary | CZE | JA |
Kubelka | Milan | 1974 | M | A: 10 km | Muži 50 - 59 let | Nové Sedlo | CZE | JA |
Kučera | Jiří | 1964 | M | A: 10 km | Muži nad 60 let | Sape Toužim | CZE | JA |
Kučerová | Eliška | 2005 | W | A: 10 km | Ženy do 34 let | Triatlet Karlovy Vary | CZE | JA |
Kuchtová | Anna | 2016 | W | E: 455 m | Mladší přípravka D | Triatlet Karlovy Vary | CZE | JA |
Kulkovská | Petra | 2018 | W | F: 250 m | Nejmladší přípravka D | Atletika Ostrov | CZE | während der Präsentation |
Kulkovský | Mário | 2014 | M | D: 910 m | Starší přípravka H | Atletika Ostrov | CZE | während der Präsentation |
Kulkovský | Matyáš | 1992 | M | A: 10 km | Muži do 39 let | Ostrov | CZE | JA |
Kvasničková | Radka | 1976 | W | A: 10 km | Ženy 35 - 49 let | Road2Kona | CZE | JA |
Laura | Fleischmannová | 2013 | W | D: 910 m | Starší přípravka D | Triatlet Karlovy Vary | CZE | JA |
Lebeda | Václav | 2012 | M | C: 1 365 m | M 12-13 Jahren | Atletika Ostrov | CZE | während der Präsentation |
Lehečka | Jakub | 2012 | M | C: 1 365 m | M 12-13 Jahren | Citice | CZE | JA |
Lehečková | Romana | 1983 | W | B: 3 km | Ženy nad 35 let | Citice | CZE | JA |
Lindauer | Tom | 2014 | M | D: 910 m | Starší přípravka H | BK F-C Kadaň | CZE | JA |
Lípová | Meda | 2017 | W | F: 250 m | Nejmladší přípravka D | SC Start Karlovy Vary | CZE | JA |
Lípová | Johana | 2019 | W | F: 250 m | Předškolačky | SC Start Karlovy Vary | CZE | JA |
Lubinová | Romana | 1969 | W | A: 10 km | Ženy nad 50 let | SC Start Karlovy Vary | CZE | JA |
Lukáš | Martin | 2009 | M | B: 3 km | Dorostenci | Triatlet Karlovy Vary | CZE | JA |
Macek | Jiří | 1954 | M | B: 3 km | Muži nad 50 let | VTŽ Chomutov | CZE | JA |
Macháček | Petr | 1981 | M | A: 10 km | Muži 40 - 49 let | Karlovy Vary | CZE | JA |
Macháček | Marek | 1976 | M | A: 10 km | Muži 40 - 49 let | Triatlet Karlovy Vary | CZE | JA |
Macháček | Hugo | 2009 | M | B: 3 km | Dorostenci | Triatlet Karlovy Vary | CZE | JA |
Macháčková | Monika | 1985 | W | B: 3 km | Ženy nad 35 let | Bochov | CZE | JA |
Macháčková | Lea | 2012 | W | C: 1 365 m | W 12-13 Jahren | Triatlet Karlovy Vary | CZE | JA |
Marek | Aleš | 2018 | M | F: 250 m | Nejmladší přípravka H | Atletika Ostrov | CZE | während der Präsentation |
Marková | Anna | 2015 | W | E: 455 m | Mladší přípravka D | Atletika Ostrov | CZE | während der Präsentation |
Markusek | Nicolas | 2011 | M | C: 1 365 m | M 12-13 Jahren | Triatlet Karlovy Vary | CZE | JA |
Markusek | Sebastian | 2016 | M | E: 455 m | Mladší přípravka H | Triatlet Karlovy Vary | CZE | JA |
Masopust | Tomáš | 1974 | M | A: 10 km | Muži 50 - 59 let | Kome klub Kraslice | CZE | JA |
Maxa | Jan | 1982 | M | A: 10 km | Muži 40 - 49 let | Tátové z atletiky | CZE | JA |
Maxová | Adéla | 2011 | W | B: 3 km | Dorostenky | BCM Krušné hory | CZE | während der Präsentation |
Mertlová | Kamila | 2016 | W | E: 455 m | Mladší přípravka D | Atletika Ostrov | CZE | während der Präsentation |
Navrátilová | Viktorie | 2016 | W | E: 455 m | Mladší přípravka D | SC Start Karlovy Vary | CZE | JA |
Němcová | Anna | 2011 | W | C: 1 365 m | W 12-13 Jahren | Triatlet Karlovy Vary | CZE | JA |
Német | Jakub | 2012 | M | C: 1 365 m | M 12-13 Jahren | Citice | CZE | JA |
Netopilík | Aleš | 2018 | M | F: 250 m | Nejmladší přípravka H | SC Start Karlovy Vary | CZE | JA |
Niederhafnerová | Petra | 1977 | W | A: 10 km | Ženy 35 - 49 let | ŠBV | CZE | JA |
Nováček | Stanislav | 1983 | M | A: 10 km | Muži 40 - 49 let | TĚLOcvičns | CZE | JA |
Novák | Filip | 2010 | M | C: 1 365 m | M 14-15 Jahren | Atletika Ostrov | CZE | während der Präsentation |
Novák | Štěpán | 2012 | M | C: 1 365 m | M 12-13 Jahren | Atletika Ostrov | CZE | während der Präsentation |
Novotný | Josef | 2015 | M | E: 455 m | Mladší přípravka H | AC Mariánské Lázně | CZE | JA |
Olšan | Ondřej | 2017 | M | F: 250 m | Nejmladší přípravka H | Triatlet Karlovy Vary | CZE | JA |
Olšanová | Michaela | 2020 | W | F: 250 m | Předškolačky | Karlovy Vary | CZE | JA |
Osička | Vincent | 2020 | M | F: 250 m | Předškoláci | LK Pernink | CZE | JA |
Osička | Eliot | 2017 | M | F: 250 m | Nejmladší přípravka H | LK Pernink | CZE | JA |
Osička | Tadeáš | 2015 | M | E: 455 m | Mladší přípravka H | LK Pernink | CZE | JA |
Ouporová | Linda | 2013 | W | D: 910 m | Starší přípravka D | SC Start Karlovy Vary | CZE | JA |
Ouporová | Karolína | 2017 | W | F: 250 m | Nejmladší přípravka D | Chodov | CZE | JA |
Pachmanová | Michaela Anna | 2011 | W | C: 1 365 m | W 12-13 Jahren | Triatlet Karlovy Vary | CZE | JA |
Papadopoulos | Natálie | 2017 | W | F: 250 m | Nejmladší přípravka D | Atletika Ostrov | CZE | während der Präsentation |
Papadopoulos | Valerie | 2014 | W | D: 910 m | Starší přípravka D | Atletika Ostrov | CZE | während der Präsentation |
Paprštein | Miroslav | 1988 | M | A: 10 km | Muži do 39 let | Bike a běh Ostrov | CZE | JA |
Paulová | Ema | 2018 | W | F: 250 m | Nejmladší přípravka D | Triatlet Karlovy Vary | CZE | JA |
Pavlović | Viktorie | 2021 | W | F: 250 m | Předškolačky | SC Start Karlovy Vary | CZE | JA |
Pazdera | Jiří | 1970 | M | A: 10 km | Muži 50 - 59 let | Nejdek | CZE | JA |
Petrášek | Václav | 1979 | M | A: 10 km | Muži 40 - 49 let | ACES Team Karlovy Vary | CZE | JA |
Petrášková | Lenka | 1980 | W | B: 3 km | Ženy nad 35 let | ZKO Chodov | CZE | JA |
Petrovič | Daniel | 1980 | M | A: 10 km | Muži 40 - 49 let | Nejdek | CZE | JA |
Pichl | Mathias | 2019 | M | F: 250 m | Předškoláci | SC Start Karlovy Vary | CZE | JA |
Pichlová | Valérie | 2019 | W | F: 250 m | Předškolačky | SC Start Karlovy Vary | CZE | JA |
Pivarči | Petr | 1982 | M | A: 10 km | Muži 40 - 49 let | AK Sokolov | CZE | JA |
Pleskotová | Gabriela | 1980 | W | A: 10 km | Ženy 35 - 49 let | Cheb | CZE | JA |
Poláková | Amálie | 2017 | W | F: 250 m | Nejmladší přípravka D | Triatlet Karlovy Vary | CZE | JA |
Polanská | Barbora | 1979 | W | B: 3 km | Ženy nad 35 let | Running Team Háje | CZE | JA |
Ptáčníková | Petra | 2011 | W | C: 1 365 m | W 12-13 Jahren | Triatlet Karlovy Vary | CZE | JA |
Pudilová | Nikola | 2014 | W | D: 910 m | Starší přípravka D | Atletika Ostrov | CZE | während der Präsentation |
Rauova | Andrea | 1974 | W | A: 10 km | Ženy nad 50 let | ŠBV | CZE | JA |
Richter | Jana | 1977 | W | A: 10 km | Ženy 35 - 49 let | LATV Plauen | GER | JA |
Rivolová | Vendulka | 2021 | W | F: 250 m | Předškolačky | ŠAK Chodov | CZE | JA |
Rivolová | Lenka | 2010 | W | C: 1 365 m | W 14-15 Jahren | Šak Chodov | CZE | JA |
Rolenc | Hugo | 2013 | M | D: 910 m | Starší přípravka H | BK Sokolov | CZE | JA |
Rolenc | Quido | 2017 | M | F: 250 m | Nejmladší přípravka H | Triatlet Karlovy Vary | CZE | JA |
Růžková | Nikola | 2009 | W | C: 1 365 m | W 14-15 Jahren | Triatlet Karlovy Vary | CZE | JA |
Schildbach | Veronika | 1997 | W | A: 10 km | Ženy do 34 let | KafeKafe | CZE | JA |
Šikýř | Martin | 2017 | M | F: 250 m | Nejmladší přípravka H | Atletika Ostrov | CZE | während der Präsentation |
Skála | Adam | 2020 | M | F: 250 m | Předškoláci | Karlovy Vary | CZE | JA |
Skálová | Adéla | 2016 | W | E: 455 m | Mladší přípravka D | Triatlet Karlovy Vary | CZE | JA |
Skalsky | David | 2012 | M | C: 1 365 m | M 12-13 Jahren | Mariánské lázně | CZE | während der Präsentation |
Slámová | Gabriela | 1974 | W | A: 10 km | Ženy nad 50 let | Ostrov | CZE | JA |
Šmíd | David | 2010 | M | C: 1 365 m | M 14-15 Jahren | SK Dolní Rychnov | CZE | JA |
Šmídová | Hana | 2020 | W | F: 250 m | Předškolačky | SC Start Karlovy Vary | CZE | JA |
Šmídová | Šárka | 1976 | W | B: 3 km | Ženy nad 35 let | SK Dolní Rychnov | CZE | JA |
Smutný | Lukáš | 1985 | M | A: 10 km | Muži do 39 let | Karlovy Vary | CZE | JA |
Sokol | Jan | 1983 | M | A: 10 km | Muži 40 - 49 let | Živé Sokolovsko | CZE | während der Präsentation |
Sopr | Zdeněk | 1978 | M | A: 10 km | Muži 40 - 49 let | Citice | CZE | JA |
Soprová | Valerie | 2009 | W | A: 10 km | Ženy do 34 let | Citice | CZE | JA |
Soukupová | Eliška | 2011 | W | B: 3 km | Dorostenky | Biatlon Klub Ostrov | CZE | JA |
Šrailová | Anna | 2014 | W | D: 910 m | Starší přípravka D | Atletika Ostrov | CZE | während der Präsentation |
Štěřík | Jan | 2016 | M | E: 455 m | Mladší přípravka H | Triatlet Karlovy Vary | CZE | während der Präsentation |
Štěříková | Marie | 2013 | W | D: 910 m | Starší přípravka D | Triatlet Karlovy Vary | CZE | während der Präsentation |
Stolínová | Kateřina | 2017 | W | F: 250 m | Nejmladší přípravka D | Atletika Ostrov | CZE | während der Präsentation |
Strachotová | Ema | 2018 | W | F: 250 m | Nejmladší přípravka D | Atletika Ostrov | CZE | während der Präsentation |
Stránská | Michaela | 2011 | W | C: 1 365 m | W 12-13 Jahren | Atletika Ostrov | CZE | während der Präsentation |
Střechová | Elena | 2013 | W | D: 910 m | Starší přípravka D | SC Start Karlovy Vary | CZE | JA |
Střechová | Olivie | 2019 | W | F: 250 m | Předškolačky | SC Start Karlovy Vary | CZE | JA |
Strejček | Filip | 2016 | M | E: 455 m | Mladší přípravka H | Triatlet Karlovy Vary | CZE | JA |
Stušková | Hana | 1970 | W | A: 10 km | Ženy nad 50 let | ACES Team Karlovy Vary | CZE | JA |
Surový | Matyáš | 2011 | M | C: 1 365 m | M 12-13 Jahren | Dolní Rychnov/Citice | CZE | JA |
Švejdar | Slávek | 1971 | M | A: 10 km | Muži 50 - 59 let | Triatlet Karlovy Vary | CZE | JA |
Svobodová | Anna | 2017 | W | F: 250 m | Nejmladší přípravka D | SC Start Karlovy Vary | CZE | JA |
Svobodová | Elen | 2012 | W | C: 1 365 m | W 12-13 Jahren | Triatlet Karlovy Vary | CZE | JA |
Szász | Petr | 1954 | M | A: 10 km | Muži nad 60 let | Sokolov | CZE | JA |
Tauer | Lukáš | 2011 | M | C: 1 365 m | M 12-13 Jahren | Citice | CZE | JA |
Tauschek | Matyáš | 2012 | M | C: 1 365 m | M 12-13 Jahren | FC Viktoria Mariánské Lázně | CZE | JA |
Tauschková | Amálie | 2016 | W | E: 455 m | Mladší přípravka D | AC Mariánské Lázně | CZE | JA |
Tobek | Frantisek | 1985 | M | A: 10 km | Muži do 39 let | Road2kona | CZE | JA |
Tobková | Ester | 2011 | W | B: 3 km | Dorostenky | Road2kona | CZE | JA |
Toman | Jaroslav | 1970 | M | A: 10 km | Muži 50 - 59 let | Šneci v běhu | CZE | JA |
Tománek | Václav | 2008 | M | B: 3 km | Dorostenci | SK Dolní Rychnov | CZE | JA |
Tománek | Jan | 2011 | M | C: 1 365 m | M 12-13 Jahren | SK Dolní Rychnov | CZE | JA |
Tománková | Michaela | 1978 | W | B: 3 km | Ženy nad 35 let | SK Dolní Rychnov | CZE | JA |
Tomanova | Mia | 2017 | W | F: 250 m | Nejmladší přípravka D | 2 základní škola | CZE | JA |
Tomanova | Jiřina | 1970 | W | A: 10 km | Ženy nad 50 let | Šneci v běhu | CZE | JA |
Tyrpeklová | Marie | 2016 | W | E: 455 m | Mladší přípravka D | Atletika Ostrov | CZE | während der Präsentation |
Vachrlonová | Eliška | 2011 | W | C: 1 365 m | W 12-13 Jahren | ŠAK Chodov | CZE | JA |
Váňová | Laura Karolína | 2010 | W | C: 1 365 m | W 14-15 Jahren | Triatlet Karlovy Vary | CZE | JA |
Váša | Theodor | 2009 | M | C: 1 365 m | M 14-15 Jahren | Triatlet Karlovy Vary | CZE | JA |
Vášová | Emma | 2007 | W | B: 3 km | Dorostenky | Triatlet Karlovy Vary | CZE | JA |
Vávrů | Ivana | 1988 | W | A: 10 km | Ženy 35 - 49 let | Živé Sokolovsko | CZE | JA |
Vávrů | Augustýn | 2015 | M | E: 455 m | Mladší přípravka H | TJ VTŽ Chomutov | CZE | JA |
Venig | Karel | 2016 | M | E: 455 m | Mladší přípravka H | Triatlet Karlovy Vary | CZE | JA |
Venig | Kryštof | 2019 | M | F: 250 m | Předškoláci | Triatlet Karlovy Vary | CZE | JA |
Veseleňák | Rostislav | 1974 | M | A: 10 km | Muži 50 - 59 let | Šneci v běhu | CZE | JA |
Veseleňák | Karel | 2006 | M | A: 10 km | Muži do 39 let | OB Sokolov | CZE | JA |
Veseleňák | Václav | 2008 | M | B: 3 km | Dorostenci | OB Sokolov | CZE | JA |
Veseleňáková | Petra | 1981 | W | B: 3 km | Ženy nad 35 let | OB Sokolov | CZE | JA |
Vlašič | Christian | 2018 | M | F: 250 m | Nejmladší přípravka H | Triatlet Karlovy Vary | CZE | JA |
Vobořil | Šimon | 2018 | M | F: 250 m | Nejmladší přípravka H | SC Start Karlovy Vary | CZE | JA |
Vodenka | Vít | 1994 | M | A: 10 km | Muži do 39 let | Karlovy Vary | CZE | JA |
Voláková | Anna | 2014 | W | D: 910 m | Starší přípravka D | AC Mariánské Lázně | CZE | JA |
Vrabec | Jiří | 1961 | M | A: 10 km | Muži nad 60 let | Plzeň Fírové | CZE | JA |
Vyšínová | Iveta | 1961 | W | A: 10 km | Ženy nad 50 let | Karlovy Vary | CZE | JA |
Wedellová | Šárka | 2014 | W | D: 910 m | Starší přípravka D | Triatlet Karlovy Vary | CZE | JA |
Zahrádková | Vladislava | 1977 | W | A: 10 km | Ženy 35 - 49 let | Krásno | CZE | JA |
Zamecnikova | mirka | 1971 | W | A: 10 km | Ženy nad 50 let | Rozbehame Klatovy | CZE | JA |
Zámková | Lada | 1987 | W | A: 10 km | Ženy 35 - 49 let | Rozběháme Česko | CZE | JA |
Zelená | Veronika | 2016 | W | E: 455 m | Mladší přípravka D | Atletika Ostrov | CZE | während der Präsentation |
Zieglerová | Petra | 2014 | W | D: 910 m | Starší přípravka D | SC Start Karlovy Vary | CZE | JA |
Zítka | Miloslav | 1963 | M | A: 10 km | Muži nad 60 let | ŠAK Chodov | CZE | JA |
Žlutický | František | 2020 | M | F: 250 m | Předškoláci | Atletika Ostrov | CZE | JA |